Mike Luciano | The Comedian | Higurashi No Naku Koro Ni Kai - Meakashi
No video

Meda & Vjollca Haxhiu - Moter e vella (Official Video HD)


Adinoel Irihaj
Adinoel Irihaj

Keng shum e qelluar ska si nana motra e vllau na ka nda i ziu gurbet prap bashk mu ba nana nuk eshte ma ne prehnin e nanes jo ma

Vor 18 Stunden
Vjollce Marinaj
Vjollce Marinaj

E keni qajt ket keng prz..mu mbushen syt me lot kam 3 vjet pa takur familjen time, sukses Meda bashk me Vjollcen

Vor 22 Stunden
Zyra Vila
Zyra Vila

Kurre skumni kenge mate mire Zoti ju shperblwft

Vor Tag
reda berrezzoug
reda berrezzoug

big love from morocco

Vor Tag
Jeton Hasanmetaj
Jeton Hasanmetaj

Je Nr.1 Meda te lumt๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜๐Ÿ’˜

Vor Tag
UKT UKT
UKT UKT

Bravo meda ๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜™๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

Vor Tag
Sami Bytyqi
Sami Bytyqi

Shume e bukur

Vor 2 Tage
Teuta Ahmeti
Teuta Ahmeti

Shum kรซngรซ e mirรซ, por e dhimbshme kรซtรซ e ndjen veq kush รซshtรซ nรซ kurbet,mรซ kujton ditรซt kur u nis vรซllai nรซ kurbet, por edhe unรซ pรซrshรซndetje ๐Ÿ‘๐Ÿ’™โค๐Ÿ’–

Vor 2 Tage
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari meda dhe kengtare vjollca haxhiu hajde motre hajde o vella shumm kenga e mir barvoo ju lutm goja likeee bonโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ’‹๐Ÿ’‹๐Ÿ‘ธ๐Ÿคด๐Ÿป

Vor 3 Tage
studio luli
studio luli

Shumรซ mir๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

Vor 3 Tage
Olsi Allmuca
Olsi Allmuca

A ma keputi shpritin sa me.ka.marre malli per.mamin babin.motrat vellezrrir po behet gati 3 vite larg ne emigrim per njz jet me te mire me plasi shpirti mu dogje zemra per ata po me zotin shpresoj ti takoje nuk ehste e lehte larg familjes vetem.ne รฉndrra takohem.me.ata si live ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ขnuk ka si familja ngado qe te shkoshe๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”

Vor 4 Tage
Zsolt Poรณr
Zsolt Poรณr

:(

Vor 4 Tage
Diana ndoci
Diana ndoci

Me ka vdek motra 24 veqe ka nje muj e shpirti nanes asht copa copa ska nat as dit se lote e nanes nuk pushoj e vllaj e ne 2 motra jem ne kurbet e kur ka ndigju kyte se si ka ra te fikt

Vor 4 Tage
Nazi Lita
Nazi Lita

Kenga me hit nder gjitha kenget.ma te Mir se ju ska

Vor 4 Tage
Nazi Lita
Nazi Lita

Je I madh

Vor 4 Tage
Alemin Zeqiri
Alemin Zeqiri

Me mir te kesh vella se sa para

Vor 4 Tage
Adelina keci
Adelina keci

meda miri ti

Vor 5 Tage
Adelina keci
Adelina keci

moter

Vor 5 Tage
Albenita Lepaja
Albenita Lepaja

โคโคโคโค๐Ÿ’–๐Ÿ’•๐Ÿ’”

Vor 5 Tage
Besigesta Besigesta
Besigesta Besigesta

Ju kendoft zemra jeni super kengetar.

Vor 5 Tage
Elza Gashi
Elza Gashi

Bravo shum kang e mir med ti gjdo dit me qit kang qet hita gjithmon tlumt ,๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜

Vor 5 Tage
Albin ร‡oรงaj
Albin ร‡oรงaj

ju knoft zemra,kong ma ma tvlevshme ska.si kjo respekt

Vor 5 Tage
Anit Ismaili
Anit Ismaili

Ku je tu je tu shku o medo ooooooo ku ku

Vor 5 Tage
Mbarime Karaj
Mbarime Karaj

๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…

Vor 5 Tage
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi

๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ’Ž๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป

Vor 5 Tage
Elez Palushi
Elez Palushi

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 5 Tage
Gina Shala
Gina Shala

Keng emir vetem kjo si quhet qe Po kendon me tye Med Po e prish krejt vallahi .nuk Po pelqen me tye

Vor 6 Tage
Valon Bujari
Valon Bujari

Vallahi me qet kang na keni myt krejt..

Vor 6 Tage
Valon Haliti
Valon Haliti

Vjollca ka kenu mire halle i kofte bravo bravo

Vor 6 Tage
007maksi
007maksi

E kurbeti na shkaterroi ka 20 vite qe e kam len nenen.

Vor 6 Tage
Valbona Sylejmani
Valbona Sylejmani

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

Vor 5 Tage
Valon Ibishaj
Valon Ibishaj

๐Ÿ‘

Vor 6 Tage
Whatcha Gonna Do
Whatcha Gonna Do

where can i get this instrumental song?

Vor 6 Tage
Liljana Beqja
Liljana Beqja

Ciao.me qajt me vjen sepse vellai im ka 15vite qe la vdekur ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

Vor 6 Tage
Sevdie Sevdie
Sevdie Sevdie

Shum kรชng e bukur

Vor 6 Tage
Besmir Dervishi
Besmir Dervishi

Ma te mirit

Vor 6 Tage
yll limani
yll limani

Pervec dashurise se prinderve ndaj femijeve,esht e dyta e vllaut dhe motres.Lum ne qe kemi vellezer ,pasi nje vella per motren e permbys boten e ndersa motra per vllaun e jep jeten๐Ÿ˜Š.Me nje fjal ne vellezerit i kemi heronjet tan mos lent Zoti kend pa moter e pa vella.Ju lumt goja te dyve,suksese

Vor 6 Tage
Kevin Mendes
Kevin Mendes

#killshot by EMINEM

Vor 6 Tage
Doni Angjelo21
Doni Angjelo21

Kjo keng u dasht mej pas mas pakti 10 miljon klikime

Vor 6 Tage
Andiamo Andiamo
Andiamo Andiamo

Moter e vlla :-) :-) :-) :-) :-)

Vor 6 Tage
Duttytoni Emerllahu
Duttytoni Emerllahu

โ™กโ™ฅโ˜†โ˜…

Vor 6 Tage
Hane Hoti
Hane Hoti

Bravo zemra ju knofte o zot๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 7 Tage
Merem Krasnik
Merem Krasnik

Bravo medaaaa๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 7 Tage
Vlora Tahiri
Vlora Tahiri

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข o Allahh zemra po me plas kur po e ndegjoje kete kengeโ˜น๏ธโ˜น๏ธ

Vor 7 Tage
Sevim Tusha
Sevim Tusha

,j๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜˜ ๐Ÿ˜š ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜ ๐Ÿšน ๐Ÿšบ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ’™๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜˜ ๐Ÿ˜š ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜ ๐Ÿšน ๐Ÿšบ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒบ๐ŸŒธ ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒบ ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐Ÿ’™๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐Ÿ”†๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ๐ŸŒบ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธ โœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ๐ŸŒธโœจ ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ๐Ÿ”†๐ŸŒŠ ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜˜ ๐Ÿ˜š ๐Ÿ˜€ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ˜ ๐Ÿšน ๐Ÿšบ ๐Ÿ˜• ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ˜ ๐Ÿ˜œ ๐ŸŒŠ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ ๐Ÿ’Ÿ (ยดโˆ€๏ฝ€*)(๏ฟฃ๏ธถ๏ฟฃ)>(o^โ–ฝ^o)(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(ยดโˆ€๏ฝ€*)(ยดโˆ€๏ฝ€*)(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†(ยดโˆ€(โŒ’โ–ฝโŒ’)โ˜†๏ฝ€*)๐Ÿ’Ÿ

Vor 7 Tage
meli Shala
meli Shala

bravo

Vor 7 Tage
Fakete Demhasaj
Fakete Demhasaj

Zemra ju kendoft gjith jeten se neve qka jetojm larg familjes na prek ne zemer kjo them...๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข... hajde moter hajde oh vlla๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 7 Tage
Veton Gashi
Veton Gashi

Shummmmmm e vertet vallah

Vor 7 Tage
Rijad Riki
Rijad Riki

โค๏ธโค๏ธ๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 7 Tage
Ronilakacorri Aleandro
Ronilakacorri Aleandro

Nรซ prehrin e nรซnรซs e kemi thรซnรซ njรซ rime aty i kem andrrat dhe krejt historinรซ. Shumรซ e bukur kenge suksese na ndau ky kurbet nรซpรซr bot qoft mallku u pรซrmalluam me u pa me sy ๐Ÿ˜ข

Vor 7 Tage
Gezim sufa
Gezim sufa

Super kenge syt le lote te mbushen kur e ngjon kete keng dhe ate shyreten me gold moter e vlla resp

Vor 7 Tage
Sevdije e gjk
Sevdije e gjk

Wunderschรถn song ยฐยฐยฐโ˜†M๐Ÿ‘V ๐Ÿ˜ข

Vor 7 Tage
Ozani Alea2
Ozani Alea2

Qysh e vogรซl unรซ kur isha, E kom pas njรซ mashkull t'dytรซ Kur u rrzojsha,e qajsha fortรซ Vllau jem mi fshike sytรซ.... Lumturinรซ e shihshim ndryshe Kur ishim bashk, na dy Gjรซra tรซ bukra krijojshim bashk, Vetรซm nanรซs mos mja pa lot n'sy.. Tash jemi rrit , Jemi martu, Jemi tlumtur pa dyshim.. Po 1 Bajram , e 1 Vit Ri, Spot kom ngat oooo vllai im... Nanรซs lotรซ n'sy mos me ja pa, Hajt po i thomรซ se atje ma mirรซ, ร‡ka kishe ba tish kanรซ n,Kosovรซ E Nanรซ rrugve me tu sillรซ... Ty ngurbet vlla tรซ qoj dashnia Tรซ urojmรซ lumturi si kurr Tpafshim plotรซ me mbesa e nipa Nanรซn Baben mi gzu shumรซ. Pasi osht fjala te nipat Edhe ata tmirรซ mi pa me sy Du mbesรซ e nip me i ulรซ nprehรซn Mju tregu qysh u rritรซm unรซ me ty... ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 7 Tage
Aferdita Morina
Aferdita Morina

suksese se qka te qitni ju asht hit ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ’™๐Ÿ’™

Vor 7 Tage
Stinker Von Neben an
Stinker Von Neben an

Why does this language sound Turkish to me?

Vor 7 Tage
Fatjon Idriz
Fatjon Idriz

Kjo keng pom prek shpirt kam pes vite qe familjen time qe se kam pa jam ne gurbet dhe me mungojn shum familja ime e dashur ju dua shummm shumm๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ขโคโคโค

Vor 7 Tage
gaming tv
gaming tv

Mir bre Medรซ po shka u ba mar burr qe ja nist me knu krejt qisi muzik ma heret I ke pas kongt ma t'mira

Vor 7 Tage
SNAP
SNAP

Deutsche Trends Top xD

Vor 7 Tage
Salja Karanezi
Salja Karanezi

Bravo ju qoft ju nuk jeni vetem kengtar po historiqar psikolog e shum e shum te tjera flm qe jau kujtoni te gjidhve qe egziston moter vlla bab e nan ju lumt .Pershendetje me respekt te madh .๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ˜ฑ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ”Ÿ๐Ÿ”Ÿ๐Ÿ”Ÿ๐Ÿ“๐Ÿ“๐Ÿ“

Vor 7 Tage
skender gasgi
skender gasgi

Ju lumt keng eqellume shum

Vor 7 Tage
Ganimete Ahmeti
Ganimete Ahmeti

Vllou per mu esht thesari dhe krenaria e motres

Vor 8 Tage
Jashar Zenunaj
Jashar Zenunaj

bravi ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•motra๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ dhe vella ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 8 Tage
Nexhdet Qufaj
Nexhdet Qufaj

Zemra te kendoft

Vor 8 Tage
Berat Memedi
Berat Memedi

Ju lumt per kto keng shum prekese qka i kendoni

Vor 8 Tage
Berat Memedi
Berat Memedi

๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 8 Tage
Myrvete Idrizi
Myrvete Idrizi

Shumm e bukur kjo kange ๐Ÿค—๐Ÿ‘

Vor 8 Tage
Ergita Haka
Ergita Haka

Ska si vlla e moter, kurbet i mallkuar na ndave per se gjalli ๐Ÿ˜ฅ๐Ÿ˜ฅ

Vor 8 Tage
Imer Kosova
Imer Kosova

Shum shum mir valla moter dhe vlla ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ‘

Vor 8 Tage
Merita Zeqaj
Merita Zeqaj

๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ’—๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

Vor 8 Tage
Suzana Hoxhaj
Suzana Hoxhaj

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 8 Tage
tina tina
tina tina

Ju lumt goja Hajde moter hajde o vella pasuri me te madhe ska ne preher te nenes bashk me u pa

Vor 8 Tage
Bujar Pnishi
Bujar Pnishi

Bravo keng e bukur

Vor 8 Tage
gresi gres
gresi gres

Bukur shum suksese๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 8 Tage
Jeta Zeneli
Jeta Zeneli

โคโค

Vor 8 Tage
Agron Rameti
Agron Rameti

Fatmir Muja Tekstin dihet ajoo

Vor 8 Tage
Lumnie Xhimi
Lumnie Xhimi

Ohh med

Vor 8 Tage
Argjend Qollaku
Argjend Qollaku

Meda esht legjend

Vor 8 Tage
Yoshi
Yoshi

Bravo fatmir muja per textin edhe muzen kaq te mir๐Ÿ‘

Vor 8 Tage
albert islami
albert islami

Jashtzakonisht domethenese kjo keng ๐Ÿ™๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป

Vor 8 Tage
Punetore Shahini
Punetore Shahini

Super njรซ kรซngรซ e goditur na prekรซt kam dy vรซllezรซr e dy motra largรซ fรซmijรซt mรซ qanรซ zemra u preka shumรซ jeni mรซ tรซ mirรซt

Vor 7 Tage
Lutfi Daci
Lutfi Daci

ta fal zot zonin o med je njishi kshtu vazhdosh suksese

Vor 8 Tage
Halime Kokollari
Halime Kokollari

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ขโคโคโคโค

Vor 8 Tage
Alban Shabanaj
Alban Shabanaj

Shum e qellume ska pasuri ma t madhe se familja ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

Vor 8 Tage
Salihkaravidaj Lihi
Salihkaravidaj Lihi

kta e ngojn veq ata qe asht larg Familjes ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

Vor 8 Tage
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa

๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”

Vor 8 Tage
Ernest Gjonaj
Ernest Gjonaj

bravo bravo Meda je kengtar i madh,legjend je

Vor 8 Tage
Ergys Cekici
Ergys Cekici

Shume e bukur so gjithmon Meda

Vor 8 Tage
enny eni
enny eni

โคโค

Vor 8 Tage
Elda Bardhoku
Elda Bardhoku

Shum e bukur ju lumt goja ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

Vor 8 Tage
LIRIDON ELSHANI
LIRIDON ELSHANI

texti me i mire qe kom ndegju deri tani , nder kanga ma e mire . HALLALL MEDA E VJOLLCA . E NDJEM KENGEN .

Vor 8 Tage
Sab Sac
Sab Sac

๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’•

Vor 8 Tage
Alban Muca
Alban Muca

Shum e bukur

Vor 8 Tage
Sebastjan Spahiu
Sebastjan Spahiu

Shum bukur ku ka si moter e vella

Vor 8 Tage
Sermina Alimova
Sermina Alimova

๐ŸŒน๐Ÿ˜”

Vor 8 Tage
Rabije Thano
Rabije Thano

Super kenge kurbeti na ndau nga te gjith mallkuar qofsh kurbet ๐Ÿ˜“๐Ÿ˜“

Vor 8 Tage
tati tati
tati tati

like โ™ฅโ™กโ™ฅโ™ก

Vor 8 Tage
Ekrem Pllana
Ekrem Pllana

ju knoft zemra shum kang e mir

Vor 8 Tage
Genci&AL Tirana
Genci&AL Tirana

Ju kendoftรซ zemra gjithmonรซ

Vor 8 Tage
baci Keti
baci Keti

Ohh zot qfar vargje shum kang e bukur ๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 8 Tage
All ncar all whed
All ncar all whed

Nice

Vor 8 Tage
Arjan Veseli123
Arjan Veseli123

Bravo super kenge ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

Vor 8 Tage
ALBANIA GV
ALBANIA GV

Kush jan qato idiota si ja kan bo ksaj muzike kaq te bukur dislike..Turp prz...Kjo muzik per momentin ka per tu bo HIT ...nese mendoni edhe ju njejt si un๐Ÿ‘...โค๐Ÿ‘ซ

Vor 8 Tage
Ramadan Morina
Ramadan Morina

Meda shum e mir kenga

Vor 2 Tage
Arlinda Thaqi
Arlinda Thaqi

๐Ÿ‘

Vor 6 Tage

Nรคchstes Video